Na Maxa III – rekolekcje dla LSO

Serdecznie zapraszamy na 3 Prowincjalne rekolekcje dla Liturgicznej Służby Ołtarza „NA MAXA” (dla starszej grupy z kursem Lektorskim, Ceremoniarza) w terminie od 18 do 25 sierpnia.

Rekolekcje to wielka przygoda i wyzwanie. Jeśli chcesz żyć NA MAXA, kochać NA MAXA i być szczęśliwym NA MAXA – te rekolekcje są dla Ciebie. Biorąc udział w tych rekolekcjach będziesz służył Jezusowi NA MAXA. Otrzymasz Pomoc NA MAXA i MAKSYMALNIE skuteczną duchową broń. Wstąpisz do Bożej Jednostki Specjalnej.

Dowiesz się jak stworzyć zgraną Drużynę. Ustalisz swoje priorytety. Warto to zrobić. NA MAXA!”.

Rekolekcje to czas pracy w grupach, wspólnej integracji poprzez gry zespołowe, wspólne ogniska i park trampolin. Wspólna pielgrzymka. Jest to też czas formacji ze swoimi opiekunami. W tym roku dodatkowa atrakcja niespodzianka. Możliwość zapisania się do grupy z kursem na lektora parafialnego lub ceremoniarza.

ZAPISY

Początek zapisów planowany jest na 25 maja 2023 r., a koniec na 30 czerwca. Prosimy zwrócić uwagę na krótki czas zapisów! Zgłoszeń na wakacyjne rekolekcje ministranckie dokonują ojcowie opiekunowie wspólnot ministranckich lub upoważnieni przez nich animatorzy.

Koszt rekolekcji: 550 zł od uczestnika, w tym zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opieka i atrakcje.

Wszelkie informacje: o. Damian Basarab, o. Mateusz Świętosławski

Formularz zgłoszeniowy – zobacz

 

Ośrodek rekolekcyjnyDom Misyjny św. Arnolda Janssena – zobacz więcej

Dom Misyjny św. Arnolda Janssena położony jest w wiejskiej scenerii na obrzeżach miejscowości Laskowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Borów Tucholskich. Spokojne otoczenie i czysty klimat czynią z naszego Domu idealne miejsce do refleksji i modlitewnego.

Dom jest nastawiony na działalność misyjno-rekolekcyjną. Organizowane są tu liczne serie rekolekcji zamkniętych dla różnych środowisk chrześcijańskich. Dom wynajmowany jest też grupom zorganizowanym, które szukają odpowiedniego miejsca dla odbycia swoich własnych rekolekcji czy spotkań formacyjnych.

Zbędną energię czy kilogramy wyładować można podczas gier zespołowych na boisku lub przemierzając parkowe alejki. Do dyspozycji gości mamy trzyosobowe pokoje gościnne z łazienką wraz z obszernymi i wyciszonymi korytarzami ułatwiają spokojny i komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji naszych gości oddana jest też kawiarenka misyjna o wystroju chińskim.

Wielofunkcyjna sala wykładowa z nagłośnieniem, zaciszna i komfortowo wyposażona salka konferencyjna oraz obszerna i zaciemniona aula, która służy też jako sala kinowa są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup.

Obejrzyj film

Zadbaj o zdrowie. Jaka diagnoza panie doktorze? Może turnus w "sanatorium"?

Kalendarz

luty 2023
P W Ś C P S N
« lis   cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Archiwum

Statystyki

  • 301Ten wpis:
  • 570829Odsłon razem:
  • 132Odsłon dzisiaj:
  • 498Odsłon wczoraj:
  • 0Goście obecnie online:
  • 7 kwietnia 2011Licznone od: